Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Hakkımızda

Antalya Bölgesinde kurulan şirketimizin geçmişi 2006 yılına dayanmaktadır.

Farklı kurumsal şirketlerde üst düzey yöneticilik yapmış olan şirketimizin kurucuları 2021 yılında sektördeki açığı görerek 15 yılın sonunda kazanmış oldukları tecrübe , başarı , güven ve kaliteli hizmet anlayışı ile Seazone Design şirketini kurarak siz değerli müşterilerine ;

  1. Cam Elyaf Masa ve Sandalye
  2. Fileli ve Plastik Şezlong
  3. Alüminyum Masa, Sandalye ve Şezlong
  4. Ahşap Masa Sandalye
  5. İndoor & Outdoor Oturma Grupları
  6. Ireko Şezlong, Masa ve Sandalye  
  7. Sabit Mobilya (Vestiyer, Mutfak Dolabı)

İndoor & Outdoor ürünler konusunda tasarım ve üretimi de içine alarak sizin hayal ettiğiniz tasarımları mimarlarımız ile projelendirerek en doğru ve en kısa zamanda temin etmeyi kendine hedef olarak seçmiştir.

Her sene farklı model ve çizgiler ile yenilikçi bir anlayışa sahip olan Seazone, adını deniz bölgesi anlamı ile güzide şehrimiz Antalya’dan almaktadır.

Bünyesinde bulunan markaların ve kendi üretimden bulunan ürünlerinin hem kalite belgeleri hem de garanti belgeleri ile birlikte satış sonrası hizmette de siz değerli müşteriler doğru ve güvenilir hizmeti sunmak birinci hedefidir.

Seazone Design sadece Antalya ili ve çevresi ile kalmayıp Ülke genelinde bulunan bütün projelere hitap edip başarı ile sonuçlandırmaya devam etmektedir.

Hayallerinizi gerçeğe dönüştüren yeni nesil, size özgü tasarımlar mağazalarımızda ve dijital platformlarımızda sizlere sunulmaktadır.

Seazone Design